nasza oferta


WARSZTATY

Najbliższe terminy warsztatów:

16 lub 17 marca 2013, Sztukarnia, Warszawa
Warsztaty jednodniowe 5-godzinne. 
Zapisy oraz więcej informacji: www.sztukarnia.pl

13-14 marca 2013, Sztuka Puka, Poznań
Warsztaty dwudniowe 10-godzinne (2x5).
Zapisy oraz więcej informacji: www.sztukapuka.pl

25-26 maja 2013, Sztukarnia, Warszawa
Warsztaty dwudniowe 10-godzinne (2x5). Więcej informacji i zapisy: www.sztukarnia.pl


Jeśli chcieliby Państwo zorganizować warsztaty w swojej pracowni/domu kultury/szkole/przedszkolu/kościele/itp. prosimy o kontakt mailowy lub telefon do Joanny: +48 791 566 442. 


MEBLE

CO ROBIMY I DLA KOGO

W naszej ofercie znajdują się zarówno meble dla dzieci - lekkie, kolorowe, a przy tym bardzo wytrzymałe (m.in.: komody, skrzynie na zabawki, pufy), jak również meble dla dorosłych - bez ograniczeń kształtu, wzorów i kolorów (zrobimy nawet łóżko, jeśli będzie potrzeba). 

Wykonujemy także meble dla biur i sklepów: regały, lady, moduły, biurka, stoły - malowane lub z naturalnego kartonu. Nasze produkty można też spotkać na stoiskach targowych, gdzie nadają wyjątkowego charakteru promowanym produktom i podkreślają ich ekologiczny charakter. Robimy display'e i regały "szyte na miarę". Staramy się zawsze dostosować projekt do specyfiki działalności firmy.


JAK DUŻE MOGĄ BYĆ NASZE MEBLE

Maksymalne wymiary frontowej ściany naszych mebli to 100 x 200 cm, głębokość maksymalna nie powinna przekraczać 100 cm. 


CZEGO NIE ROBIMY

Nie robimy mebli składanych! Nasze meble są na stałe sklejone i nie można ich rozkładać na części pierwsze (przynajmniej nie polecamy). Dzięki temu dajemy im gwarancję długiego i szczęśliwego życia.