zamówienia

jak zamówić

1) Jeśli spodobał Ci się któryś z naszych wcześniejszych modeli prezentowanych na stronie, wystarczy wysłać do nas zamówienie mailem na adres kartooni.poland@gmail.com lub kliknąć w odnośnik przy opisie mebla.
W mailu prosimy podać nazwę upatrzonego mebla, numer telefonu oraz ewentualne propozycje zmian wzoru i/lub koloru.

2) Jeśli masz ochotę na zupełnie nowy mebel i chcesz, żebyśmy zrobili go wg autorskiego pomysłu, prosimy o kontakt telefoniczny : +48 791 566 442 lub wysłanie maila z opisem projektu, abyśmy mogli ustalić, czy się da, jak długo to potrwa i jaki będzie koszt na finiszu. 

(wy)cena i projekt

Koszt każdego nowego mebla ustalany jest indywidualnie - cena zależy od wielkości i trudności wykonania. Do ceny doliczamy też koszt dostawy. Przy dużych gabarytach proponujemy odbiór osobisty w Poznaniu. 

Dla wzrokowców możemy przygotować kilka propozycji projektu w postaci wizualizacji mebla. Koszt takiej wizualizacji wynosi od 50 do 80 zł (w zależności od zagmatwania formy) i jest płatny z góry. Po zaakceptowaniu projektu koszt wizualizacji traktujemy jako zaliczkę na realizację zamówienia. Innymi słowy: dla przekonanych i zdecydowanych projekt gratis.

A projekt może wyglądać na przykład tak:

Gotowy mebel wysyłamy po wpłacie całości kwoty na nasze konto. W przypadku bardzo nietypowych zamówień możemy poprosić o wpłatę całości kwoty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.


czas realizacji

Ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości mebla, pilności zamówienia i numerka w kolejce.