1 marca 2011

BELONGER LUB SZAFKA DLA NIEPEWNYCH MIEJSCA SWEGO


W tej szafce nocnej z tajemniczym napisem drzemie wielka moc! Wystarczy zerknąć na nią z czułością przed snem, a wyśni wam się "place where you belong". 

Wtedy musicie zabrać szafkę pod pachę i przenieść się do tego miejsca, co wam się przyśniło. Jeśli poczujecie, że to jest TO miejsce, wówczas przekażcie szafkę komuś, kto nadal swego miejsca szuka. Może i jemu przyniesie szczęście. My wam wtedy zrobimy nową szafkę, która będzie miała napis "money, money, money" i ona przyniesie wam bogactwo. Wtedy przekażcie szafkę komuś, kto nadal jest biedny. Może i jemu przyniesie szczęście. A My wam zrobimy nową szafkę (większą i droższą) z napisem "what a wonderful world" albo "carpe diem" albo "love me tender" albo cokolwiek będziecie chcieli - w końcu stać was będzie na każdy cytat...

W tej konfiguracji kolorystycznej Belonger wygląda najpiękniej z białą metalową ramą łóżka. Lubimy też stawiać go obok grubego materaca bez ramy. Można używać również jako schodek, gdy zechcecie wspiąć się na najwyższą półkę w szafie, ale schodek możemy wam przecież zrobić osobny. 

Wymiary: wysokość - 41 cm, szerokość - 58 cm, głębokość - 32 cm.

*Możliwe wszelkie konfiguracje kolorystyczno-słowne. Niech spełniają się wasze marzenia!

>> ZAMÓW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz