28 lutego 2011

KULKA, CZYLI KOMODA UGRYZIONA


Oto Kulka. Ma tylko trzy ćwiartki, ale za to cztery szufladki. W szufladkach można trzymać rzeczy różne, w zależności o tego, gdzie ostatecznie komodę postawicie.

W przedpokoju może służyć jako skrytka na zapasowe klucze, pasty i łyżki do butów, torby na zakupy, rękawiczki, krem z filtrem, małą parasolkę kupioną na rynku, apaszkę. Na części "wygryzionej" można też usiąść w celu założenia butów (o ile wasze BMI jest w normie). Jeśli ustawicie Kulkę w salonie możecie postawić na niej bukiet świeżych kwiatów albo doniczkę z ulubionym kaktusem, bo wasza wielka plazma raczej się nie zmieści. Do szufladek powkładajcie cenne dokumenty, zapas świeczek i serwetek, baterie do pilota. W łazience też będzie Kulce miło, wszak nie jest ona z cukru, wody się nie boi. A w szufladkach zmieszczą się wszystkie wasze pudry, tusze do rzęs i cienie do powiek, czerwone pomadki, maseczki z alg morskich, a nawet... waciki. Jeśli zdecydujecie się zamieszkać z Kulką w sypialni, wówczas my wiedzieć nie chcemy, co w szufladach trzymać będziecie. Ale sypialnia to też jest bardzo dobry wybór. 

I wcale nie musi być wasza Kulka czerwona. Zrobimy wam białą z różowymi kwiatkami albo zieloną bez kwiatków, może być też czarna w kropki bordo, w kolorze blue albo saute z czystego kartonu.

Rozmiary Kulki: wysokość - 71 cm, szerokość - 76 cm, głębokość - 36,5 cm (albo większe lub mniejsze, byle z zachowaniem proporcji).

>> ZAMÓW KULKĘ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz