1 marca 2011

FRAGILE - DOM DLA PŁYT CD


Z tym mini-regałem na płyty CD powiedzenie "Chodź do mnie, pokażę Ci moją kolekcję płyt" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Bo nawet jeśli wasza Randka nie będzie chciała podziwiać Najlepszych w Historii Albumów, Unikatowych Bootlegów i Bardzo Drogich Singli, to jest duża szansa, że zachwyci się po prostu tym wyjątkowym meblem. Cóż, nie ma ideałów. A wyczucie piękna to też ważna cecha. 

Jeśli jednak nie chcecie lub nie musicie wysługiwać się meblem do zwiększania swoich randkowych szans, to wasze płyty z pewnością na tych półkach poczują się wyróżnione. Zwłaszcza te ekologiczne wydania w tekturowych pudełeczkach. A jak ktoś będzie chciał pożyczyć płytę bez pozwolenia, to napis "fragile" zrobi swoje. Wiadomo wszak nie od dziś, że dla fana muzyki płyta to świętość. 

Wymiary: wysokość - 61,5 cm, szerokość 51 cm, głebokość - 19,5 cm.
Mieści około 80 płyt.

*Możemy zrobić większy albo trzy takie same do postawienia obok siebie. Dopuszczamy wersję z innym stemplem lub z waszym ulubionym cytatem z piosenki. Dom dla DVD też da się zrobić - na koncerty, filmy i kursy jogi. Pełna dowolność.

>> ZAMÓW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz